Eesnaha pikendamine 03.09.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
internetist olen lugenud, et eesnaha pikendamiseks on olemas vastavad seadmeid. Kas neid on olemas ka meil apteekides? Või saab neid kuskilt mujalt. Kas seadmed on ka tõhusad? Tahaks nimelt endal eesmahka pikemaks saada. Hetkel ulatub ainult poole peenisepeani ja sedagi ainult siis kui venitada, muidu koguaeg maas. Kõvas olekus on koguaeg maas. Noores põlves oli suur tahtmine ta maha saada pea pealt, nüüd tahaks jälle peale, et taastuks tundlikkus. Äkki on teil mõni hea soovitus, kuidas jõuda tulemuseni?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
pole kunagi kuulnud eesnaha pikendamisest ja ei oska ka arvata, milleks see hea on.
Ülo Zirel