mure 14.06.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

olen 23a. noormees viimasel paaril päeval on mul tihti tunne nagu tahaks urineerida aga kui proovin läheb mitu minutit enne kui väike sorin välja tuleb, ja kui lõpetanud olen, on samasugune tunne edasi et oleks põiekas, niiöelda peenise otsas olen tundnud juba mõnda aega valu kuid see pole torkav ega terav , ei häiri , lihtsalt tunnen ja see on suhteliselt tüütuks muutunud.varem on ka olnud kuid nüüd on mitu korda päevas reeglina, varem haru harva. ja midagi nagu tundub et tilgub püksi, kuid täna oli natuke spermat tilkunud . milles võib viga olla.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kõige sagedasemaks urineerimishäirete põhjuseks noortel meestel on eesnäärmepõletik.
Ülo Zirel