Surin munandite alumises osas 09.09.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Pöördun Teie poole küsimusega, mis tekkis umbes nädal aega tagasi. Nimelt tunnen ma munandite "alumises" või tagumises osas kummalist surinat. Vabandust ebakompetentse väljendusviisi pärast! Mingit valu see ei põhjusta, kuid see tekkis umbes nädal aega tagasi ning jääb nagu tunne, kuidas vedelik ladestuks põiesse...selline veider surin on. Kunagi varem pole seda täheldanud ning suguhaigusi ega selles piirkonnas haigusi pole ka olnud. Lihtsalt küsin kontrollimaks üle, ehk teate sellest midagi.

Aitäh!

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
tavaliselt on sarnaste kaebuste korral tegu munandimanuse alaägeda põletikuga.
Ülo Zirel