fimoos ja lühike frenulum 25.11.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 23 aastane ja sain hiljaaegu teada, et mul on lühike frenulum. Seda, et mul fimoos on, (mitte väga hull, pisukese valuga saab eesnaga üle sugutipea tõmmata (erektsioonis)), tean juba ammu.

Sooviksin teada, kui kaua kulub abiandvast operatsioonist taastumiseks ning kui kaua pean haiglas viibima. eelduseks siis, et midagi võetakse ette mõlema probleemiga Kas ka perearstilt on vaja saatekirja uroloogile?

Tänan Teid!

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
operatsioon on kergete killast. Haiglas peab olema 1-2 päeva. Tööle võib minna kohe. Suguelu võib uuesti alustada 6 nädala pärast. Uroloogile pääsemiseks on vaja perearsti suunamist.
Edu,
Ülo Zirel