Suur pissi häda. 29.01.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere, nimelt on mul juba 3-ndat päeva kogu aeg väga suur pissi häda, ainult poti peal istukski. Võtan urosepti tablette ja joon leesika teed kuid mitte miski ei aita.Olen täitsa nõutu millise eriala arsti juurde ma kõigepealt peaks minema? Ja milliseid proove lasta teha. Varem mul selliseid probleeme pole olnud. Ette tänades Pille.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Pille,
peate pöörduma oma perearsti vastuvõtule, kes ise arstina teab missuguseid proove tuleb teha.
Ülo Zirel