probleem 10.03.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere meestearst Margus Punab on mind selle k[simusega suunanud teile [le.Nimelt kui kallis on peenise [mberm;;du suurendamine ,ja mis v]imalused [ldse on."kki oskate ligikaudselt midagi ;elda ka hinnakujunduse kohta.Olen aru saanud ,et vastava ala spetsialist on dr.Kütt ,kuid minu arusaamade j'rgi ta ei vasta siin kliinik .ee. Siis 'kki oskate veel ;elda kes ja kus Tartus tehakse peenise sirgestamise operatsioone,kelle vastuv]tule peaksin sellise probleemiga p;;rduma Tartus ja kui palju maksab see operatsioon(kas haigekassa toetab) v]i on ka mitteoperatiivseid lahenduse ,vea t'ielikuks korrigeerimiseks.

T'nades Bruce.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
peenist on võimalik pikendada, millega tegeleb dr. Toomas Kütt. Tema põhitöökoht on Tallinnas Meremeeste Haiglas kirurgiaosakonnas. Teiseks, on võimalik suurendada ka ümbermõõtu. See operatsioon on väga töömahukas ning Eestis kosmeetilistel eesmärkidel seda riigihaiglates ei tehta. Võite pöörduda plastikakirurg dr. Olavi Vasara vastuvõtule, kes töötab Keila Südamekeskuses. Võimalik, et tema saab teid aidata.
Peenise kõverus on haigus ning selle ravi eest maksab haigekassa, patsient maksab vaid visiidi- ja voodipäevatasu, kokku ca paarsada krooni.
Tartus teevad peenise kõverust korrigeerivaid operatsioone uroloogid, kes võtavad vastu Maarjamõisa Polikliinikus Puusepa 1a. Ilma operatsioonita kõverust likvideerida ei saa.
Edu soovides,
Ülo Zirel

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Uroloogia

Tere

Kui näiteks olen kellegagi vahekorras siis tupesein annab tunda,ja tekib vajadus minna tualetti. Milles võib probleem seisneda?

Vastas dr Ülo Zirel

Tere,
pole uroloogiline probleem, peate pöörduma naistearsti poole.
Ülo Zirel

Loe edasi

probleem peenisega

tere olen 16 aastane noormees, kuid probleem on selles ,et peenis on suht väike ja eesnahk ei tule maha. olen endale kinnitanud et ajapikku tuleb..a siiamaani ei ole...
milles võib probleem olla? ...

Vastas dr Ülo Zirel

Tere,
tegemist on fimoosiga ning eesnahk iseenesest avaramaks ei muutu. Ravi on kirurgiline.
Ülo Zirel

Loe edasi

Probleem

Probleem selles , et eesnahk tundub liiga väike kuna vahekorra puhul on eesnahka
ebamugav ja teinekord ka valulik üle suguti pea liigutada. Kuhu pöörduda et mingit lahendust leida probleemile ...

Vastas dr Ülo Zirel

Tere,
peaksite pöörduma uroloogi vastuvõtule.
Ülo Zirel

Loe edasi

Orgasm

Tere, olen 23a noormees ja viimasel kuul on tekkinud probleem minu orgasmis. Minu seemnepurse on teravat valu tekitav. Milles on probleem, mida peaksin ette võtma?

Vastas dr Ülo Zirel

See on küsimus meestearstile.
Ülo Zirel

Loe edasi

naha probleem

probleem selles et suguti naha peal on väiksed kühmud ja kui neid pigistada ajab mõni neist mingit valget kraami välja et milles probleem kas see on mingi haigus?

Vastas dr Ülo Zirel

Tere,
ei ole haigus. Tegemist liialt suurte rasunäärmetega nahas.
edu,
Ülo Zirel

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi