Kehakaalu probleem 28.01.13 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere

Olen 27a meesterahvas ja suure kehakaaluga, pikkust on mul 188cm ja kaal on 147 kg. Kuhu ma peaksin pöörduma, et saaksin konsultatsiooni, et mis enda kehaga edasi teha, et kehakaalu vähendada? Liigun vähe, kuna töö on juba selline, et olen autojuht.

Parimate soovidega

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Kui teil on võimalus tulla Tallinnasse konsultatsioonile, kutsun teid enda vastuvõtule. Registreeruda saate aadressil toitumine@kliinikum.ee või meestekliinik@kliinikum.ee
Heade soovidega, dr.Ehala