millest see on? 12.05.07 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

tere,minu probleem selline.ei oskakgi seda seletada.olin enne rasedaks jäämist 64 kg ja peale seda siis olin 77kg ja laps on nüüd juba 4 aastane ja mina juba 94 kg.päevad ei ole regulaarsed toitun omast arust normaalselt ja ma vain paisun ja paisun.liigun paljun vaatan mida suhu panen aga kilod aga tulevad.millest see küll on.

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Pelgalt kirja põhjal on seda raske otsustada, miks kilod pidevalt lisanduvad. Kuna päevad pole regulaarsed, siis soovitan günekoloogilist kontrolli ning mis puudutab kehakaalu, võite tulla minu juurde konsultatsioonile (tel: 533 18 008).
Heade soovidega, dr. Ehala