Kuidas kasutada ClikSTAR® pensüstelit?

Kuidas kasutada ClikSTAR® pensüstelit?

ClikSTAR® on ravimifirma sanofi-aventis poolt loodud pensüstel, mis on insuliini süstimiseks Eestis saadaval alates 2009. aasta novembrist. Vaata õppevideot, kuidas pensüstelit õigesti kasutada.

“ClikSTAR®-i taolised hõlpsasti kasutatavad pensüstelid annavad patsientidele kõrgtasemel paindlikkuse ja mugavuse ning pakuvad võimaluse alustada insuliinravi varem. See võib kaasa aidata parema kontrolli saavutamisele veresuhkru üle,” ütles Professor Alfred Penfornis, Endokrinoloogia ja Diabetoloogiateenistuse juht, Besançonis, Prantsusmaal.

“ClikSTAR® on üle nelja-aastase intensiivse pensüstelite arendustöö ja katsetamise tulemus, olles kavandatud tihedas koostöös patsientidega ja mõeldud rahuldama patsientide vajadusi,” selgitas Jean-Philippe Santoni, sanofi-aventise vanem asepresident tööstusliku arendustegevuse ja innovatsiooni alal. “ClikSTAR® on manustamisvahendina täpne, hõlpsasti kasutatav ja usaldusväärne, vastates sellega nii patsientide ootustele kui ka meditsiinilistele vajadustele”.

ClikSTAR®-i väljatöötaja, tootja ja turustaja sanofi-aventis rajab hetkel märkimisväärset tootmisüksust, et toetada  üleilmset turustamise algust.  

ClikSTAR®-i toomisega  oma eeltäidetud süstevahendi kõrvale pakub sanofi-aventis nüüd täit valikut seadmeid insuliini süstimise lihtsustamiseks, vastates paremini patsientide erinevatele vajadustele ja  elustiilidele.

ClikSTAR® on uus hõlpsasti kasutatav korduvkasutatav pensüstel.

ClikSTAR® kavandamisele aitasid kaasa ligi 2000 patsienti ja 500 tervishoiutöötajat ning seda toodetakse kahes värvitoonis.  Lihtsa ampullivahetuse ja vähese jõu rakendamise vajaduse tõttu süstimisel on selle kasutamist lihtne õppida igas vanuses patsientidel.

ClikSTAR® võimaldab ühe süstekorraga manustada annuseid 1 kuni 80 ühikut, 1-ühikulise täpsusega ja tagasivalimisvõimalusega igal ajal.

EE.DEV.10.04.01

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

Lisa kommentaar

Saada