kubeme valu 23.10.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

olin paar kolm päeva tagasi vahekorras ühe tüdrukuga ja ei kasutanud kaitsevahendit ja umbes viie tunni pärast tekkis kubemesse põletav valuja see on siia maani. lamades või istudes ei anna midagi tunda aga kui kõnnid või katsud siis on valus ja see on vaid vasakul pool. lümfi sõlmed ei ole suuremaks läinud. ei tea mis edasi teha arsti juurde lähen kindlalt aga tahaks teada kas se on ravitav ja mis kahjud sellega võivad tulla.
olen siiralt tänulik vastuse eest.(ette ära öeldes)

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Pole mingit põhjust arvata, et Teil esinevad kaebused pole ravitavad. Tavaliselt on.
Kuna aga ei tea mis haigusega täpselt Teie puhul tegu on, siis pole võimalik ka välja pakkuda võimalikke kahjusid, mis tekkida võiksid.
Põletava valu korral kubemes tuleks igal juhul kiiremas korras pöörduda arsti - soovitav uroloogi- vastuvõtule.