kas on suguhaigus? 29.09.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Peale suurt füüsilist pingutust kaeban kipitus-kihelustunnet kusitis, valus on urineerida. Vahelduva eduga tekib tihe urineerimisvajadus. Igakord on kuse sees vereklomp ja vähese uriini korral on kusi verine.
Hiljuti oli mul ka pärasooles haavand, ravisin selle mingite küünaldega ära. Kas lisaks suguhaiguste arstile peaks ka uroloogi juurde pöörduma?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Kindlasti oleks tark tegu pöörduda uroloogi vastuvõtule.