Urea plasma 01.09.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Tegin üleüldise suguhaiguste testi ja selgus, et minu Urea plasma on positiivne.
Mis võiks olla selle tegelik tähendus? Kuidas seda ravida? Ja kas peale ravikuuri peab kordus testid tegema?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

"Mis on selle tegelik tähendus ja ravi vajadus" on küsimused, mida ureaplasmoosi puhul tuleb iga patsiendi puhul lahendada individuaalselt - sõltuvalt konkreetse patsiendi haigusjuhust. Pole olemas universaalseid olukordi ega üheseid lahendusi, seega ka vastuseid, mis sobiksid igas olukorras.