suguhaiguste kontrollimine 24.08.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Tere,
Partneril avastati ... (ei mäleta momendi ja tema käest küsida ka ei saa, vist oli ureaplasma). Ravisime seda mõlemad, analüüsid näitavad, et tema on nüüd terve. Öeldi, et enne kui jälle kondoomita vahekorda astute, las mees ka kontrollib ennas, Hiiul. Mida selle all aga mõeldi? Kui ma täpselt tean, mille vastu ma end kontrollima pean, siis kuhu täpselt ma Hiiul minema pean? Netist leian, et Hiiul on nii HTI kui ka näiteks Nahahaiguste Polikliinik. Kuhu ma pöörduma peaksin?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

HTI on laboratoorium, kuhu saadatakse analüüsid uuringuteks.
Patsiendil tuleks pöörduda Hiiul Nahahaiguste Polikliinikusse.