suguhaigused 13.05.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

mul aegajalt on väga valulik urineerimine,eriti kui saan natuke külma,olen võtnud antibiotikume,kuid mingi aja pärast hakkab jälle pihta,mida siis teha

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Et välistada sugulisel teel leviv haigus Teie kaebuste põhjustajana, tuleks teha vastavad analüüsid. Kui valulik urineerimine on tingitud mõnest sugulisel teel levivast infektsioonist, siis oleks ilmtingimata vaja ravida ka Teie partnerit. Partneri ravimata jätmisle saate pidevalt temalt infektsiooni tagasi ja kõik kordub jälle.