silmahaigus? 31.01.02 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

tere!

milles võiks probleem olla, kui ripsmeid langeb pidevalt välja umb-4tk päevas eriti hommikuti, ripsmete alla lauserva tekivad aegajalt väikesed villid (läbipaistvad) mis mõne päeva möödudes jällegi kaovad, aga mitte kauaks. hommiuti on silmi valus avada-kipitavad kohutavalt ja on paistes-paistetus kaob aga kiirelt.

kas arvutiga töötamine võib olla põhjuseks? või toimub öösel mingi imelik protsess? sest päeval kipitus taandub.

tänan!

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Tuleks vist silmaarsti külastada kuna ilmselt on tegemist laugude servade põletikuga (blefariit). Siis selgub, mis liiki põletik ja millest on see tingitud. Kindlasti pole selle põhjuseks arvutiga töötamine.