silad kisuvad 21.12.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Minu 11 aastasel pojal silmad kisuvad ja ta teeb nendega üpris imelikke liigutusi.Mis vöiks olla selle pöhjuseks? See on kestnud juba vähemalt pool aastat kuigi ise ta ütleb et see on rumal harjumus.Ja ütleb et vasak silm kakub ning seepärast ta teeb nägusid.Kas peaksime pöörduma arsti juurde?

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Peaks pöörduma silmaarsti poole, et välistada silmahaiguse olemasolu. Sagedamini on siiski tegemist lihtsalt harjumusega.