Arvutitaga hakkab pea valutama 12.09.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Kui olen päevas kuskil 2h arvutitaga siis hakkab pea valutama...
olen teinud pause aga peale pausi olen paar min. siis hakkab uuesti valutama
olen erinevaid monitore proovinud ja ikka tleb peavalu
olen kasutanud silmatilkasi, see ka ei aita
ostkate öelda et milles võib viga olla?
mida peaksin kasutama?

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Peaksite kontrolli minema silmaarsti juurde, sest võite vajada arvuti töö prille silmade töö kergendamiseks..Siin võib tegemist olla silma sisemiste või ka välimiste lihaste nõrkusega, mis annab tunda just arvutitöö juures, kuna pingutate silmi pikemat aega. Soovitav oleks ära teha ka silmalihaste uuringud spetsiaalse koolitusega med. õe juures Silmakliinikus ravi 18, tel. registreerimiseks 1900.