silma kahjustus 12.07.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Töötan ehitusel ning paar päeva tagasi peale tööd tekkis tunne nagu midagi oleks silmas, loputasin, kuid ära ei läinud.Nüüd teisel päeval avastasin, et sarvkesta peal on mingi täpp, mis ei liigu ega ära ei tule ja häirib silma.Kas on võimalik, et olen silma ära kõrvetanud metalli puurimisel?Nägemine on korras, aga see lihtsalt häirib.

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

See on sarvkesta võõrkeha, mis tuleb kindlasti eemaldada.Pöörduda silmakliinikusse Ravi 18 valvesilmaarsti poole