vastus kirjale "kipitavad silmad" 18.12.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tänan vastuse eest!Mul ei esine allergiat.Olen kasutanud ravimeid:ciloxan ja hydrocortisonum.Ma ei tea täpselt,mis on kuivasilmasündroom. Olen sellest veidi lugenud.Viimati proovisin üldse mitte arst juurde minna,et katsetada kas haigus taandub ise.Ägdam periood on möödas ja limaseid laike ega vedelikku ei esine.Tundud,et taandub.Kuid tahaks siiski ,et see ei korduks ja saaks haiguse korralikult välja ravida.

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Proovige aeg-ajalt kunstpisaraid tarvitada. Soovitan Tears Naturalet. Ciloxani i hetkel ei soovita. Seda kasutatakse ägedate põletike korral. Teil tundub olevat kroonilist laadi põletik.
Juhul kui silmad on rahulikud, on parem kui te silmatilku ei tilguta.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta