refraktiivne kirurgia 24.09.03 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Lp dr. Leo Schotter
Minu poeg, 18 aastat vana ja lõpetamas gümnaasiumi, soovib edasi õppida Mereakadeemias tüürimehe erialal. See nõuab korras silmi. Kahjuks on ta lühinägelik ( umbes -2 ). Kas on võimalik tema silmi korrigeerida laserkirurgiaga, kui ohtlik see on, kas tulemus on püsiv, operatsioonide maksumus ja kus neid operatsioone teostatakse?

Tänades
Ema

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Sellist suhteliselt väikest lühinägevust on võimalik korrigeerida RK meetodil. Saab seda teha Tallinnas Nõmme Erahaiglas. Lõikuse maksumus on 2500 kr üks silm. Vastuvõtule reg nr 6506177.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Silmahaigused

lühinägevuse kirurgia

tere olen 17 aastat vana ja minu na''gemine on -3.on suur soov saada normaalset na''gemist.kas on v6imalik saada informatsiooni laseroperatsiooni kohta?

Vastas dr Leo Schotter

Nägemist parandavaid operatsioone tehakse vanusest alates 18. Vt www.silmaarst.ee

Loe edasi

lühinägevuse kirurgia

Tahaks tulla Teie vastuvõtule konsulteerima silmade opereerimise suhtes, millal on Teie vastuvõtuajad ja kui pikad on järjekorrad? Tänan.

Vastas dr Leo Schotter

Kõige parem on vaadata seda ise. Minu interneti leht on: www.silmaarst.ee

Loe edasi

Lühinägevuse kirurgia

Olen lühinägelik (-2,75), sooviks teada palju maksab silmade parandandamise operatsioon. Samas sooviks ka muud infot sellise operatsiooni kohta. mis ohud seal on? Kaua operatsioonist taastumine on? jne?

Vastas dr Leo Schotter

Kogu info saad www.silmaarst.ee

Loe edasi

LÜHINÄGEVUSE KIRURGIA

Abikaasal on sünnist saati -12 lühinägevus ning töötab õpetajana.

Kas on sellisel puhul võimalik saada mingit soodustust, kui sooviks laserlõikusega oma nägemine taastada?

Vastas dr Leo Schotter

Nägemist korrigeerivad lõikused ei ole enam haigekassa nimekirjas ja haigekassa neid ei kompenseeri.

Loe edasi

lühinägevuse kirurgia

Tere! Kas on tõsi,et enne ei soovitata seda operatsiooni teha, kui on juba sünnitatud. või kas peale operatsiooni sünnitamisel võib see midagi halba põhjustada.

Tänan!

Vastas dr Leo Schotter

Juhul, kui Te mõtlete selle operatsiooni all lühinägevust korrigeerivaid operatsioone, siis sünnitamine peale operatsiooni ei ole häiritud. Operatsioone ei tehta ainult raseduse ajal.

Loe edasi

lühinägevuse kirurgiaOlen 19 aastane neiu ja mul on silmad -3. Selline miinus on püsinud stabiilsena üle kahe aasta ja mind huvitab, et kas ma saaksin teha laseroperatsiooni kohe või pean ennem 21 aastaseks ...

Vastas dr Leo Schotter

Lühinägevuse korrigeerimise operatsioone võib teha stabiilse lühinägevuse korral alates vanusest 18 aastat. Täpsem info 6506177.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi