seksi ajal ei toimu seemnepurske 14.06.21 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere! Ma Kasahstanist. Olen 28 aastat vana. Kuni 28 aastat, ma ei seksinud. Ma olen peaaegu iga päev masturbated. nüüd abielus. kuid seksi ei toimu seemnepurske. orgasmi ei saa. aidake milles probleem võib olla?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Probleem pigem psühholoogiline. Selle probleemiga mehed pöörduvad päris tihti. Kui inimene masturbeerib ja tihti (näiteks igapäevaks) siis tema peas moodustatakse nn stereotüübid , ta kindlasti fantaseerib sellel momendil (mõnikord need fantaasiad on piiripealsed - sado-maso jne), see ergutab, ka surve (tugevus) suguti peal oma käest mees võib reguleerida nii kuidas vaja ja kuidas talle meeldib.
Reaalselt vahekorra ajal koos partneriga suguti kontakt naise tupega võib olla ei ole nii tugev, nii mõnus. Leevendus - proovida vahetada seks asendid, leida niisugune mis rohkem ergutab ja sobib (näiteks taga poolt) ja kindlasti fantaseerida - see soovtakse eriti sel ajal. Võivad olla veel teised põhjused - eesnääre põletik, mõnede ravimite kõrvale toimed (neuroleeptikud ja psühhotroopsed ravimid), Soovitan pöörduda androloogi-seksoloogi vastuvõtule. Teostatakse mõned vajalik analüüsid ja võimalik et pakutakse probleeme leevenduse variandid