iha potens 30.01.15 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Viimasel ajal on ära kadunud kuidagi seksi isu või iha või teisiti öeldes erutus.
Selleks , et astuda vahekorda peab ennast kõvasti aitama, et saavutada potens sest iseseisvalt see ei tule kuna ehk puudub iha? Potens püsib vahekorra ajal kui see on saavutetud.
Kas midagi on valesti ja kui on mida peaks ette võtma.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Selle iha või erutuse langetamist võivad mõjutada väga palju tegureid! Mõjutab nii üldine tervis ja haigused kui ka emotsionaalne või vaimne seisund. Paari lausega on võimatu vastata Teie küsimusele. Esmaabiks soovitan rahuneda, puhata, tervislik elu viis, rohkem jalutada värskes õhus, mitte suitsetada ja mitte kuritarvitada alkoholiga! Aga põhisoovitus pöörduda spetsialisti juurde, ehk tulla arsti vastuvõtule, kus võib teostada vajalik uuringud ja määrata õiged ravimeid!