Hõre voodielu 09.06.09 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Olen 51 aastane mees kes elab juba 8 aastat koos endast 15 aastat noorema kahelapse emaga. Elu on kulgenud normaalselt läbi pisitülide nagu tavalises peres ikka. Majanduslikke probleeme pole, lastega läbisaamine on ideaalne, käime tihti reisimas jne.
Varem, meievahelistest probleemidest sõltumata, seksisime mitu korda nädalas. Kui päris alguses olid need korrad enamuses õhtused korralikud seksid mis lõppesid üsna tihti ka elukaaslase orgasmiga ja pealekauba mõned korrad hommikused kähkukad, siis nüüdseks on asi taandunud korra kuus korralikule seksile kus ka eluukaaslane orgasmi saab ja mõnele hommikusele kähkukale kuus. Elukaaslane on hakanud väitma, et on ebanormaalne seksida mitu korda nädalas ja naised üleüldse ei vajagi seksi rohkem kui korra kuus või veelgi vähem. Minuga on aga lugu endine, soovin seksida kasvõi iga päev aga üle päeva minimaalselt (olgu siis kasvõi kähkukad) ja otse loomulikult sellele lisaks korralikud, ka naisele orgasmi toovad seansid.
Sellise muutuse põhjuseks tuuakse küll kunagisi tülisid mida mina enam ei mäletagi, küll kahtlust, et äkki on tal mingi naisteviga küljes kuigi käiakse tihti kontrollidel jne. Ühesõnaga on teisel poolel minu meelest tekkinud absoluutne seksivajaduse puudumine. Pealekauba on ta pidevalt vihane ja üleüldse halvas tujus.
Mida teha?
PS: Armastan oma elukaaslast endiselt ja pean teda ihaldusväärseks ning ilusaks naiseks mistõttu ei taha ka küla peale minna.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Mida teha? Raske vastata, kuna selle vastuse jaoks on liiga vähe informatsiooni Teie elukaalaste kohta. Äkki tema tõesti ei vajagi seksist - see on harva aga juhtub. Mina soovitan pöörduda Teile mõlemale (koos) seksuoloogi juurde konsultatsioonile. Näiteks pr. Ester Väljaotsa juurde (tel. 5282315). Ta asub Tallinnas. Võite õelda temale et dr.Vihljajevi poolt. Soovin edu Vladimir