Kui vanusevahe on 18 aastat ja elukaaslasel puudub soov seksida? 20.08.18 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Pea aasta tagasi sain ma vanema naisega tuttavaks kes on minust 18 aastat vanem.Alguses ma jõin ja voodielu oli meil ok.Jätsin joomise maha ja kui meil algasid tülid siis me ka enam ei seksinud nii palju. Präeguseks on olukord halvenenud kuna naine käib tegemas masaase sellest on tekkinud tülid arusaamatused armukadetuse hood mille tagajärjel on meie voodielu pragtiliselt purunenud kuna arvan et naine on suhtes oma patsiendiga.Saan aru et see tekkitab me suhtesse pingeid ja nõuan naiselt pidevalt selgitusi.Seks oli ka meil üksluine kuna olen noor ja kogematu et sellest on ka meil lahkhelid tekkinud et ma ei oska või ei suuda naist rahuldada.Samas me armastame hoolime üksteist ning põhiprobleem on voodielu.Pean meestearsti juurde pöörduma kuna see on mul teistsuguse kujuga ja ei leia naise gpunkti ülles et ei püsi hästi sees asendeid mitmeid proovinud.Põhiline probleem on see et olen armukade ja arvan et naine saab mujalt kuna me ei seksi enam.Et kuhu ma peaksin pöörduma et naine on viimasel ajal stressis ja õnnetu?

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Alustan vastusega teie kirja lõpust. Armukadedus ja sassis suhted soodustavad seda, et probleemid siginevad ka intiimsuhetesse. Soovitan paarinõustajat, et kõigepealt rääkida oma suhted selgeks. Kui naisel on armuke, siis see suhte paranemist ei soodusta. Kui lähete www. pereteraapia kodulehele. siis sealt leiate piirkondade kaupa inimesed, kes tegelevad pere- ja paarisuhte nõustamisega. Mina töötan Tartus. Ennem suhted korda ja stress maha, siis seksielu paraneb ka iseenesest. Rääkige ka arstiga, kes teile antidepressante kirjutas. Mõnel rohul on kõrvaltoime, mis mõjutab seksuaalsust. Teistel ravimitel seda kõrvaltoimet pole.
Tervitan Lemme Haldre