neitsinahk 10.09.08 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tegin mitu korda omaette sedasamust ning nüüd tahaksin teada, kas neitsinahk on alles.
Kuidas sellest aru saab? kuidas on võimalik see kindlaks teha.
Või kui nii-öelda kaugel on see või kui kaugel on emaka n-ö "lagi". (Olen 1,63 pikk.)

selle vastusega on tegelt kiire

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere Keeruline vastata, sest pole selge, mida te tegelikult endaga tegite. Tavalisel masturbeerimisel tõenäoliselt jäi neitsinahk terveks. Kui kasutasite mingit instrumenti, siis võimalik, et mitte. Kõige õigem oleks konsulteerida noortekabinetis günekoloogiga.
L. Haldre