Prostatiit ja erektsioon 11.01.08 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere. Pöördun küsimusega teie poole kuna olete Minu raviarst.
Probleem on selline, et põen prostatiiti, samuti koos prostatiidiga on probleem erektsiooniga.
Raviks kirjutasite 30 päevase kuuri Nolicin 400gm.
Tablette jäänud võtta veel 7 päeva, aga märgatavat paranemist pole siiani veel märganud.
Veel võtan Prostamiini 1 tb 2x päevas...
Milles võib olla probleem, et pole siiani paranemist märgata???
vanus 20 a

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Üldjuhul Nolicini ja Prostamiini ravikuuri määratakse, kui on äge või kroniliine eesnäärepõletik. Erektsiooni häirete põhjusest võivad olla ka teised probleemid, mitte ainult prostatiit. Kahjuks ma ei oska teile vastata miks pärast paranemist pole veel märgatav, kuna pudub konkreetne informatsioon selle juhuse kohta. Parem kui teie leiate võimalust ja tulete vastuvõtule, teeme veel mõned uuringuid, otsustame ja pakume lahendusi. Lugupidamisega Vladimir.