Varajane erektsioon 23.10.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere, olen 24 a noormees ja mul esineb varajane erektsioon. Asi kohe hirmutab mind, sest partneriga voodi minnes läheb mul kiiresti lahti, suguühte alustamisel kuskil 10 sekundiga. See ei ole ju normaalne, kuna naine ei saa ju mingit rahuldust... Ainult nii saab rahulduse, kui teha seksi järjest edasi, et noh saada teist orgasmi järjest, siis kulub selleks kuskil 5 min, siis alles saame mõlemad rahulduse! Kas oleks võimalik midagi ka nii ette võtta, et esimene erektsioon nii enneaegselt ei toimuks?
Nimelt põen ka kroonilist eesnäärme põletikku e prostatiiti, kas on võimalik, et selle tagajärjel toimub varajane erektsioon? Sest, kui eesnäärmesse mul põletik tagasi tuleb, siis olen konsulteerunud oma uroloogiga ja saanud vastavat tabletilist ravikuuri põletiku eemaldamiseks, aga erektsioon on ikkagi varajane, isegi kui spermaproov peale ravikuuri on normaalne. Kokkuvõtteks, mida peaks ette võtma, et oma varjajasest erektsiooni probleemist lahti saada???

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Soovitan ikka pöörduda meie spetsialistide juurde (meestearsti vastuvõtule). Võtame analüüsid, pakume mingi uuringuid ja leiame lahendusi. Soovin edu, Vladimir