meeldivad naised 07.09.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Olen 20 aastase tütre ema ja meid huvitab selline teema.Kuna tütrel on huvi omasooliste vastu, kuid samas ta tahaks olla nagu teised tüdrukud (kes on huvitatud ka vastas sugupoolest).Kas on meie riigis mingit hormoonravi või tehakse operatsioon,et temast saaks tavaline neiu või peab ta elu lõpuni jääma selliste kalduvustega? Väga täname kui te oskate meid aidata või soovitate mida edasi teha. Tal on võimalik tulla ka teie vastuvõtule, kuna õpib Tartus. Täname väga ja loodame,et
ehk on vastus positiivne.

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Mulle tundub, et Te olete oma tütre pärast segaduses ja mures. Ilmselt kandub see segadus ka tütre ja Teie vahelistesse suhetesse.
Hormoonravi ja operatsiooni pole pole võimalik ja ka tarvidust teha.
Sellest hoolimata võiksite tulla vastuvõtule. Seda küsimust ei saa arutada interneti teel.
Tervitades Lemme Haldre