neitsinaha taastamine 08.08.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tervist!
kus Eestis teostatakse neitsinaha taastamise protseduuri ja kui palju see maksab?

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Sellist protseduuri haigekassa nimekirjas ei ole.
Sooviksin teada, millepärast Te sellist protseduuri tahate? Mõnikord pöörduvad sellise sooviga naised, kes on üleelanud vägivaldse seksuaalsuhte. Enamasti vajavad need naised ja tütarlapsed pigem psühholooglist nõustamist.
Soovitan rääkida noorte nõustamiskabineti arstiga. Noorte nõustamiskabinetid asuvad mitmes suuremas Eesti linnas.
Tervitades Lemme Haldre