väike peenis 18.03.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere! Olen 15-aastane, aga mu peenis on tavaliselt umbes 2 cm suurune, jäigastunult 6-7cm Pärast füüsilist pingutust (kätekõverdused, ujumine, jooksmine) on mu peenis eriti väike. Mu peenis pole üldse kasvanud. Kuhu peaksin pöörduma ja mida tegema, et mu peenis kasvama ja suurenema hakkaks?
Ette tänades.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Soovitan pöörduda meestearsti (androloogi ) juurde. Registratuuri nr. 5331 8008. Tasub kontrollida seisundid. Üldjuhul ei ole mingi paanikat . Suguorgaanite areng on väga individuaalne ja kestab kuni 19-21 a. vanuseni. Soovin edu, Vladimir