Peenis 09.03.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere, peenise pea, ääre või nagu krae peal on rida pisikesi punne. Kas just punne, aga nagu väikesed jäsad. Valged roosakad, valu ei tee ja juba olnud mitu aastat. Väike kogu on neid ka eesnaha peal, nagu naha all.. valged ja väikesed. Valu ega ebameeldivusi ei tee. Kas on muretsemiseks põhjust? Mis need on, kas kuidagi on vaja vabaneda neist? Ja kuidas nendest vabaneda?

Ette tänades!

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Arvata võib et see ei ole muretsemiseks põhjust. See mis on krae peal - nn. pärlinäärmed - selle kohta naha erineevus, teised, mis on naha all - on rasva näärmed. Vabaneda nendest raske ja polegi vaja, kuna need ebameeldivusi ei tee. Vladimir