seksimisega probleemid 23.02.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tervist, mul on selline probleem et mul on seksimisega probleeme et selline asi on et mul on orgasm peale teist lüket tuppesse..oskate aidata nii ädas olen oma probleemiga

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. See nn.enneaegne seemnepurse. Saame aidata, aga ennemvaja leida põhjust. S.t. et vaja tulla vastuvõtule. Soovin edu, Vladimir