varajane 13.12.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere,
mureks on varajane seemnepurse.eelmängust asi kaugemale ei jõua,vahel läheb lihtsalt naise katsumisestki lahti.ons sellisele probleemile lahendust medikamentide näol ja kuidas need mõjuvad. ja kuidas kasutada neid koos levitraga.?
tänan.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Soovitan ikka pöörduda arstikonsultatsioonile, tasub uurida ja otsida põhjust. Need võivad olla kas sugusfääri põletikud või teie erinevused. Tavaliselt pakutakse sisse võtma ravimeid, mis rahustavad ja vähendavad seksuaal ergutusi või nn. kohalik (lookalne) tuimestus. Mõlemad vahendeid soobivad koos levitraga kasutamisel. Soovin edu, Vladimir.