orgasmi puudumine 19.11.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

olen noormees ja selline mure on et partneriga seksides ei teki mul orgasmi, ei suuda ennast kuidagi rahuldada vms. ei teki seemnepurset. Kuna ma ei ole ka kunagi masturbeerides seemnepurset tekitanud siis ei taha see ka partneriga välja tulla. Kahel esimesel korral see õnnestus, kuid nüüd juba mitmendat korda oleme pidanud pooleli jätma seksi kuna peenis lõtvub. Oskaksite äkki nõud anda, tuleks äkki mingeid vahendeid või ravimeid võtta?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Tasub otsida põhjust. Selle jaoks soovitan teha mingi uuringuid, paneme diagnoosi ja pakkume mingeid vahendeid või ramimeid. Tulge vastuvõtule, Vladimir