Parim seks ilma orgasmita 25.09.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere! Olen noor naisterahvas ja kogen oma elu parimat seksi, kuid kahjuks ilma orgasmita. Kogu aeg on tunne, et tuleb, tuleb, kuid l6puks ei tule midagi. Milles v6ib probleem olla?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Igasugused variantid, näiteks liiga lühike eelmängu periood, liiga kiiresti partneeril toimub seemnepurse jne. Parem kui teie pöördude naisseksuoloogi juurde. Soovitan Ester Väljaotsa, tel.528 2315, ütlete et minu poolt. Vladimir