abielu 30.08.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere,
Proovin Teile väga lühidalt meie elust rääkida, ehk saame abi.
Saime tuttavaks internetis, mina elasin siis Rootsis ja tema Eestis.Saime kokku ja kuu hiljem tulin temajuurde elama.Mina olen 57 a nooruslik ja kena väheke ümmargune naine.Mees on mul 44 a.Abiellusime 4 a tagasi ja siis oli kõik kõige paremas korras.Aga ika aastaga jäi meie voodielu soiku.Mees käis seksuoloogi juures ja terve aasta aitas katsetada geeli mis tõstis testosteroonitaset, see oli tal väga madal.Katse ajal oli meil mingigi seks, aga hiljem see vaibus.Armastame teineteist väga, vanusevahele vaatamata, aga voodielu on täiesti olematu, kui siis korra poole aasta jooksul ja sedagi minu nurumise peale.
Ta suitsetab palju, on ülekaaluline ja kaks kuud tagasi avastas perearst tal insuliinisõltumatu suhkruhaiguse.Kas ka need mõjuvad?
Noorena oli tal palju naistuttavaid ja kaks abielu selja taga.
Minule ta ütles korra, et nii külma naist pole ta elus veel näinud.......Ma tahaks seda müüti ümber lükata,aga ta ei anna selleks mulle üldsegi võimalust.
Ta ütles, et ei huvita seks ja seda ,minumeelest, nii noorelt.
Olen temaga ka rääkinud sellel teemal, aga ta on väga kinnise iseloomuga ja raske on vestlusse astuda-nii jäävadki lahtised otsad.
Mis teha? Kas tulla Teie vastuvõtule, elame Tallinnas.

Ettetänades

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Suhkruhaigusel on toenæoliselt moju Teie intiimsuhetele. Samas ei ole see kindlasti ainukene paarisuhteid mojutav pohjus, sest paljud diabeeti podevad inimesed elavad tæisvæærtuslikku kooselu.
Voimalus on tulla minu vastuvotule, aga kuna elate Tallinnas ja kæia tuleks mitu korda, siis oleks Teil lihtsam seda teha Tallinna Seksuaaltervise Kliinikus. Soovitan Teile pøørduda Meelis Såti poole. Kindalsti on hea tahtmise puhul voimalik seksuaalelu tæisvæærtuslikumaks muuta.
Kuna ma ei viibi praegu hetkel Eestis ja arvutis pole koiki tæhti, siis vabandan kirjapildi pærast.
Tervitades Lemme Haldre