Pere laguneb 15.11.20 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Asimene abielu 8a.Tutvusin uuest ja nüüd kooselu 8a.sellest 2a. abielu,
just uus elu rajamisel, naine koolitatud,tütar toredasi järjel, läheb sügisel kooli. JA SIIS naine ilusasti peale pühapäevast tööpäeva teatab. et ta ei taha enam minuga koos elad, kuna ta on Lesbi.......Minu teada pole seda "teist" poolt ka veel olemas....Ühe sõnaga Ämber külm-kuuma vetta kaela... Kuidas ma mehena peaks edasi elama - käituma ?!

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere Saan aru, et olete väga ehmunud. Rääkige naisega rahulikult, millepärast ta nii mõtleb. Vahel on see ainult fantaasia. Kas naisel on varem olnud erootilisi tundeid või suhtekatsetusi naisterahavaga? Kui ta aga on veendunud, siis pidage koos plaani kuidas lapse kasvatamine ja teie suhe edasi läheb. Võite ka nõustamisele pöörduda. Teen video teel ja kontaktvastuvõtte. Lugupidamisega L. Haldre