Sugutiga on midagi valesti 14.02.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere,mul on üks suur probleem,nimelt mul mingi viis kuud tagasi olid sugutil mingi pisikesed mädatäpikesed,kuid need läksid mingi aja pärast ära ja ma suurt numbrit ei teinud.Nüüd sügeleb peenise "seest" ja lähedalt,n.ö.,pissides on ka nati kibe,valus,eesnaha alla on kogunenud mingit imelikku moodustist,kas mädamoodi vms.Tavaline see igatahes pole.
Lugesin netist et see võib nt trihhomonioos olla vms.

Probleem on vb suurmingi kui ette kujutan,arstile on ka raske aega saada,mul puudub haigekassa.
Igatahes paluksin teie arvamust!
Ette tänades,Aimar

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere Aimar. Teie kaebuste järgi see võib olla seenhaigus. Soovitan ikka pöörduda arsti juurde, teha analüüsid ja saada ravikuuri. Kui see ei ole võimalik, võite proovida määrida kreemiga KLOTRIMAZOL 2 korda päevas 2 nädala jooksul. Küsige apteekis, kui küsitakse retsepti pöörduge perearsti juurde.