Probleem sugutiga 20.11.05 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tervist.
Mida peaks tegema, kui suguti lihtsalt ära vajub? Kui olen tüdrukuga koos voodis, siis alguses on kõik OK, aga mingil hetkel "on kõik"! Kas on muretsemiseks põhjust? Kõige rohkem teeb muret see, et seda on juba paar korda juhunud. Suguti läheb normaalselt kõvaks ja valusi pole. Seda juhtub isegi siis, kui tüdruk sugutit vaikselt mudib. Oleme mõlemad mures ja ei oska midagi ette võtta!

Ette tänades,

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Võib arvata et teil on mingi psühholoogilised proleemid oma vahel või sees. Proovige lihtsalt puhkata, astuda vahekorda hommikul - nagu regel on parem ja lihtsam. Kui see ei aita - võite proovida spetsiaalsed tablettid, need aitavad. Aga see on retseptiravim - tulge konsultatsioonile