seksi ajal õhumullid? 11.02.04 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

vahepeal ma võtsin pille ning me ei kasutand kondoomi.ja siis polnud sellist asja nagu praegu on: kui kondoomiga seksime, siis aegajalt tulevad emakast või sealt kuskilt niuksed "õhumullid"..ning tekitavad väga ebameeldiva hääle..
kas äkki peaks kondoomi sordi ära vahetama, või mis viga on?

neiu.

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere Olete ise vastanud sellele küsimusele. Ilmselt just mingi "mulliliikumine" see just ongi. Võin soovitada vaid ühte: Suhtuge nähtusesse rahulikult ja huumoriga.
Tervitades L. Haldre