madal liibido,ei saa orgasmi, raske depressioon ja stress 24.04.15 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere. Mul on selline probleem et mul on madal/haige liibido, praegu on nagu tundetu või selline haiglane seksuaalne tunne alakehasse surub kõik, siis testosterooni tase on korras vist paar aastat tagasi sai psühhiaatria kliinikus kontrollitud, mul ongi seksuaaltunnetes ja keemias see probleem siis sellest ka veel et mul on aju ka vist haige, mul pole naist olnudki veel selle haige liibido tõttu siis ma pean nende liibido kannatuste tõttu veel alkoholi tarbima et ei teaks midagi sellest, ah jah kas on mingeid rohte mida võtta palun öelge ise elan Pärnus ja siin saab ka mingi meestearsti juurde vastuvõtule minna, midagi pidi siin olema pärnus meestearst, ma palun mul on mingeid rohtusid vaja ma ei saa ilma vastaval juhul kui see mind veel piinab olen ma sunnitud endalt elu võtma, mina end nendel tunnetel rohktem mõnitada ei lase ega piinata. Kas mul on veel mingit võimalust enda madal ja haige(selline pool põletikuline ja tuim tunne)liibido kuidagi rohtudega korda saada.?Vüi misasja ma pean tegema, mul on elu ka selline(vaimne vägivald ja kõik muu sellega kaasnev, ma ei tea mis sellega kaasneb), elan sunniviisiliselt vanematega, sest ei ole lihtsalt muud võimalust. Lihtsalt palun mul on mingeid rohte vaja ei ole muud võimalust, või siis lihtsalt tuleb mule endalt elu võtta või vähemalt mõelda endalt elu võtta, sest mina ei ole süüdi et see liibido selline on nagu ta on.Mul pole kunagi olnud normaalseid terveid liibido tundeid, ainult mis mul oli noorest põlvest oli et ma läksin lihtsalt kiima ja muud midagi.Tänan.Palun öelga kas on mingeid rohte olemas siis ma rahunen vist maha natuke.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Probleem on arusaadav ja tõsine, samal ajal on ka väga levinud. Uskuge mind et igapäev selle murega pöörduvad mehed, noored ja eakad. Reeglina nendel saame aidata! Siis rahunege ja minge paanikat ei ole! Pärnus tõesti olemas meeste kliiniku filiaal, soovitan pöörduda meestearsti poolt, uuesti testosterooni taset mõtmiseks (kuna see muutub pidevalt). Tavaliselt soovitakse kasutada antioksüdaandid (vitamineid) libiido tõstmiseks.. Need on käsimüügis. Olemas ka ravimeid, nn vasoproteektorid, mis mõjuvad positiivselt verevarustusele ja mikrotsirkulatsioonile pea ajus ja terve organismis. Aga need on juba retseptiravimeid (näiteks Vasonit, Trental jne). Võite ka paluda retseptid väljastada oma psühhiaatri või perearsti poolt.