Enneaegne seemnepurse 29.05.13 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere, olen 23 a noormees ja mure seiseneb siis selles, et vahekord ei kesta üle minuti-kahe kui sedagi...Kuna ei ole kõige kogenum seksi valdkonnas, arvasin, et asi selles, et peale süütuse kaotamist olin vahekorras max 2x korda aastas nii umbes 5 a, nüüd aga olnud kindel partner pea aasta. Näeme küll töö tõttu iga kahe nädala tagant, aga sellegipoolest kindel seks olemas, aga tulemused pole paranenud, pigem hullemaks läinud. Nüüd tuleb ka aegajalt ette seda, et kui esimene kord kiiresti lõpetatud, siis teise korra ajal seksi ajal vajub ära või läheb sama kergelt lahti nagu esimene kord...kergelt hakkab ajudele juba see pidev läbipõrumine. Olen lugenud netist, et madal libiido või testosterooni tase võib seda põhjustada. Kui nii, siis kas seda on võimalik ilma arsti poole pöördumistea tõsta või ainus lahendus on arsti juurde minek, mille puhul olen lugenud, et kirjutatakse välja antidepressante, aga alternatiivlahendust ei ole kui nende neelamine, juhul kui on üldse vaja neid võtma hakata....kogu selle loo juures on imelik see, et süütuse kaotamise hetkel nagu muret ei olenud, et kiiresti ühelepoole saaks.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Midagi imelik Teie jutust ei ole, uskuge mind et sarnased lugusid ma kuulen vastuvõtu ajal igapäevaselt ära! Probleemiks nähtavasti see et vahekorrad oli Teil üliharva ja nüüd toimuvad ka harva ehk 2 nädala tagant. Reeglina kui meestel seksuaalne elu toimub regulaarselt ehk iga päev või ülepäeviti siis vahekorrad ka on pikemaks muutuvad. Testosterooni taset määramiseks on vaja ikka arsti visiidile tulla, ilma selleta ei saa. Vahekorra pikendamiseks tõesti kasutakse antidepressandid , olemas muidugi veel mõned alternatiiv ravimeid, mis vähendavad tundlikkust. Aga soovitan ikka tulla vastuvõtule ja teostada mõned uuringud. Siis saame kindlasti Teile aidata!
Soovin edu! Vladimir