Erutuse vähenemine 22.04.13 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere.
Olen oma mehega 13 aastat koos elanud.Ta on minust 8 aastat vanem. See selleks. Kui me vahekorda astume, siis ta ütleb, et ta ei tunne midagi. Pole sellist erutust nagu vanasti. Juhtub nii, et tal vajub ära ja seksist ei tule midagi välja. Millest probleem?

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Meeste seksuaalhäirete phjused võivad olla erinevad. Loetleksin siin ainult mõningad põhjused - teatud ravimite kõrvaltoimed, elustiil (suitsetamine, alkoholi), haigused jne. Vahel võib seksuaalhäire olla hoopis teise kehalise haiguse alguseks. Soovitan mehel kontrollida oma tervist. Alustada võiks meestearstist, aga ka ülduuringud perearsti juures oleksid vajalikud.
Tervitades L. Haldre