Mehel ei lähe lahti 04.11.11 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on mure. Mina saan voodis oma mehega alati orgasmi, aga tema saab harva. Mind häirib see, kuna tunnen ennast kuidagi süüdlasena - arvan, et kuna olen 3 last sünnitanud, siis mul on tupp äkki kuidagi veninud vms.+ arvan, et ma ei kütkesta oma meest lihtsalt nii palju.
Samuti on minetiga - tal hakkab valus ja süüdistab mind, et ma ei oska seda õigesti teha.
Kusjuures erektsiooniga on kõik hästi, ei vaju ära, lihtsalt oleme vahekorras pikalt-pikalt, mul hakkab juba valus, aga temal lahti ei lähe, nuta või naera.
Ühesõnaga tahksin teada, miks mõnel mehel siis lahti ei lähe? Kas see on ta peas kinni või mis? Suitsetab ta ka jubedalt ja üldse on olnud stressirohke elu, aga ikkagi!Kas seda saab kuidagi ravida? Ise on ta öelnud, et tema just on õppinud ennast nö. tagasi hoidma, et enneaegne seemnepurse on ju veel hullem. Aga mina ei taha, et ta ennast tagasi hoiab, mulle just kähkukad meeldivad:.))Kas mees saab õppida nüüd ise ennast mitte tagasi hoidma, kui ta tahab?Või on siin tegemist ikkagi mingi hälbega ja meditsiinilise probleemiga??Muidugi on ju tore, kui mees teeb mulle väga hästi keelekat, nii et temaga mul orgasmimuret ei ole, aga ma tahan, et tema ka saaks orgasmi ju!!!!Ise mees räägib, et tema kogu tähelepanu ongi naisel, et naisel oleks hästi, seetõttu tema jääb justkui unarusse.

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere Kui meest ennast ka nimetatud olukord häirib, siis tasuks kõigepealt võtta ette tee meestearsti juurde, kus tehakse tervise uuringud. Meestearst annaks hinnangu prostata tervislikule seisundile ja teeks mõningad vereproovid. Kasuks tuleks samuti üldine tervise hindamine perearsti juures. Kuna mehel on olnud stressirohke elu, siis on võimalikud depressiooni ja ärevuse seisundid, mis samuti võivad seksuaalsuhtele toimida.
Kui aga kõik tereviseuuringud osutuvad korras olevaks, siis on võimalik saada nõsuatmist ühe seksuaaltehnika osas, millest on mõningatel juhtudel abi.
Kõike head! L. Haldre

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Seksuaalnõustaja

Hiline seemnepurse

Tere!
Palun öelge, kas on olemas sellist meditsiinilist hälvet, nagu hiline seemnepurse? On olemas palju artikleid, mis räägivad enneaegsest seemnepurskest ja erektsioonihäiretest, aga mul mehel ...

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere! Kahjuks jah, tähendab et olemas nii enneaegne seemnepurse, kui ka hiline. Viimasel palju põhjust. Need võib olla mõlemapoolsed. Meestepoolsed – põletikud, psühholoogiline seis (näiteks krooniline ...

Loe edasi

peenis

tere! probleem selline, ma ei saa aru miks mu peenis ei lähe viiimasel ajal enam nii kõvaks kui peaks ja miks mul läheb seksuaal vahekorras väga kiirtesti lahti.
arvutasin et 2 minuti jooksul läheb ...

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere. Üks võimalus et just selle pärast et seemnepurse toimub liiga tihti? Aga üldjuhul soovitan tulla meie juurde vastuvõtule - räägime pikemalt ja leiame mingi levendust. Vladimir

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi