Erektsiooniprobleem 01.04.09 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere, alustasin seksuaalelu 2 nädalat tagasi.Olen ühe korra elus ainult vahekorras olnud. Mul toimus purse liiga vara ja niisiis otsustasin kodus enda vastupidavust onaneerides treenida. Pingutasin vist sellega natuke üle, sest enam ei teki üldse erektsiooni juba teist päeva. Ega sellega m6nda t6sisemat tagajärge ei kaasne?Ma kuskilt foorumist lugesin kellegi arvamust,et aitab väike puhkus peenisele. Kas see on t6si ja kui jah, siis kui kaua ma pean tal puhata laskma,ning kuidas ma alustan uuesti seksuaalelu? Kas mul erektsioon muutub ikka uuesti normaalseks,ja kuidas selline probleem minu seksuaalelu tulevikus m6jutada v6ib, ning kas selline probleem on normaalne? Olen 21 aastat vana.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! See on kõik absoluutselt normaalne! Kui tekkib ülekoormatus, siis organism võtab endale pausi ja lihtsalt puhkab või taastub ennast. Reeglina mingi tõsiselt tagajärge sellega ei kaasne, ja erektsioon muutub normaalseka ühe-kahe nädala jooksul. Kui see ei ole nii, siis soovitan tulla meie kliinikusse konsultatsioonile. Vabandan hilinemisest vastusega - kuna oli Eestist ära. Vladimir