tahke kühm sugutil 11.06.08 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Olen 18 noormees ning umbes nädal aega tagasi tekkis suguti naha alla selline väike tahke tükk ning see on natuke suurenenud. Enne seda pole hiljuti vahekorras olnud. Äkki oskate aidata milles võib probleem olla

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Vabandage vastuse hilinemise eest - oli puhkusel. Kahjuks raske vastata - milline see tükk on. Üks võimalus et see on kondüloom ehk soolatükk. Parem kui leiate võimalus ja tulete vastuvõtule, siis arst oskab panna diagnoosi ja määrata õige ravi. Soovin edu, Vladimir