mees ei taha 24.06.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Olen olnud nüüdseks 5 aastat abielus väga toreda mehega ja algus oli nii ilus. Nüüd pea 2 aastat pole voodielu üldse. Ütleb, et ei tunne üldsegi puudust. Mees on 45 aastane, mina 13 a vanem. Küsite kindlasti miks ma niikaua ootasin, kui abi otsima hakkasin....ma lootsin et kui muud mured kõrvaldada ehk see aitab....aga kahjuks ei.
Ta tegi 3 a tagasi kaasa uuringutel, kus prooviti geeli, mis tõstab testosteroonitaset( ta käis 1x kuus dr. Poolametsa juures ), see oli tal tookord madal.Pool aastat kestsid uuringud ja sellest pool aastat hiljem kadus tal üldse tahtmine.
Ma tean, et tal on muidu kõik korras, järelikult on asi psüühikas.
Mida teha? Olen meeleheitel.

Ettetänades Helle

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere Helle! Teie mehel võivad olla kas psühholoogilised probleemid või ka erektsioonihäired. Kui juba eelmine kord testosterooni tase oli madal, võib arvata et praegu ka ei ole parem. Võib proovida parallelselt kasutada testosterooni koos antidepressantidega. Selle jaoks mees peab tulema vastuvõtule. Vladimir