masturbeerimine ja peavalu 12.06.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

selline mure, et viimasel ajal kui ma masturbeerin lööb mul pähe mingi terav valu. eriti valus on siis kui toimub seemnepurse. milles võib viga olla

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Konkreetne raske vastata, aga kui nii toimub pidevalt, siis soovitan tulla meie juurde vastuvõtule, kuna see võib olla teie peaaju erinevus (kas või tuiksoonelaiend - aneurüsm). Tulge konsultatsioonile. Vladimir