nõrk ejakulatsioon 28.05.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tervist! Olen 16 aastane noormees ja mul esineb üks probleem. Nimelt, mingi aega tagasi muutus ejakulatsioon nõrgaks. Samuti järgneb ejakulatsioonile ka mõõdukas kipitus/valutunne genitaalkompleksis. Mainitav on veel väljaheitega kaasnev veri (homoseksuaal vms pole). Ma ise kahtlustan, et selle asja taga võib olla sulgurlihas, kuid päris kindel pole. Äkki oskate öelda, milles probleem seisneb?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Soovitan näidata arstile,kas või perearstile, kuna teil võib olla haemorroidid - pärakupoolne veenidelaiend. Mõõdukas kipitus peale ejakulatsiooni on võimalik, ja see ruttu ise läheb üle. Seemnepurse nõrgus on ka mõnikord võimalik, kuna see on seotud seksuaal ergutusega, ja kui viimane on madal, ejakulatsioon on ka tunduvalt nõrgem. Vladimir