Potents 18.02.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere olen süütu noormees ja on probleem potentsiga.Varem oli kõik korras sellega aga nüüd on sellega nii et kui tegemiseks läheb siis peenis jäigastub ,aga mitte piisavalt ja vahest ei ole sedagi.Ja ka muul ajal vahest jäigastub täielikult aga enamuse ajast on nii et on ja ei ole.Ja neid kordi hakkab järjest vähemaks jääma kui jäigastub täielikult.Mis kodused ravimid või asjad aitaks?Ja kas Pärnus saab ka kuskil abi , kui muud lahendust ei ole?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Nii nagu ma sain aru, teil veel ei ole olnud sugukontakteid ja tegemist on masturbatsiooniga. Praegu on raske midagi otsustada (ei ole selge detaileid), aga masturbatsiooniajal mehed kasutavad igasugused fantaasiad. Reeglina need ei ole palju - üks või paar. Ja aja jooksul nendega kohanevad ja need enam ei erguta nii tugevalt kui varem. Tehke praegu vaheaega, puhkage korralikult ja kõik kindlasti taastub. Kui leiate vajadust - pöörduge meestearsti juurde, parem meie juurde. Pärnus olemas uroloog, kes tegeleb meestega - Mark Klompus. Vladimir